Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Ekopracownia

Ekopracownia

Utworzenie ekopracowni zostało zrealizowane przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Starostwa Powiatowego w Łasku w ramach konkursu „Nasze Ekologiczne Pracownie”. Otrzymaliśmy dotację w wysokości 49 968,00 zł .

 

Klasa nr 7 została wyremontowana i wyposażona w nowe meble: stoły, krzesła i szafki. Zakupiono pomoce dydaktyczne z dziedziny biologii i przyrody.

 

Biorąc pod uwagę potrzebę coraz większego dostępu do e-podręczników, e-booków i zasobów internetu zakupiono tablicę interaktywną i laptop. Dzięki takiemu profesjonalnemu wyposażeniu można uatrakcyjnić każdą lekcję, prowadzić różnorodne zajęcia pozalekcyjne oraz prelekcje i spotkania.

 

W celu nadania właściwego charakteru naszej pracowni położyliśmy na jednej ze ścian fototapetę przedstawiającą walory przyrodnicze.

 

Głównym założeniem projektu było stworzenie miejsca, w którym uczniowie będą mieli możliwość rozwijania i poszerzania swojej wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych a szczególnie z zakresu ekologii, ochrony przyrody i środowiska. Mamy nadzieje, że ta nowoczesna ekopracownia stwarza naszej młodzieży takie możliwości i daje dobry start w przyszłość.

Data dodania: 2021-08-11 08:37:35
Data edycji: 2022-02-05 03:54:17
Ilość wyświetleń: 653

Galeria

Galeria naszych zdjęć
Więcej informacji

Dzwonki

Rozkład dzwonków w Zespole Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie
Więcej informacji

Kalendarz

Programy i projekty

Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook