Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Ekopracownia

Ekopracownia

Utworzenie ekopracowni zostało zrealizowane przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Starostwa Powiatowego w Łasku w ramach konkursu „Nasze Ekologiczne Pracownie”. Otrzymaliśmy dotację w wysokości 49 968,00 zł .

 

Klasa nr 7 została wyremontowana i wyposażona w nowe meble: stoły, krzesła i szafki. Zakupiono pomoce dydaktyczne z dziedziny biologii i przyrody.

 

Biorąc pod uwagę potrzebę coraz większego dostępu do e-podręczników, e-booków i zasobów internetu zakupiono tablicę interaktywną i laptop. Dzięki takiemu profesjonalnemu wyposażeniu można uatrakcyjnić każdą lekcję, prowadzić różnorodne zajęcia pozalekcyjne oraz prelekcje i spotkania.

 

W celu nadania właściwego charakteru naszej pracowni położyliśmy na jednej ze ścian fototapetę przedstawiającą walory przyrodnicze.

 

Głównym założeniem projektu było stworzenie miejsca, w którym uczniowie będą mieli możliwość rozwijania i poszerzania swojej wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych a szczególnie z zakresu ekologii, ochrony przyrody i środowiska. Mamy nadzieje, że ta nowoczesna ekopracownia stwarza naszej młodzieży takie możliwości i daje dobry start w przyszłość.

Data dodania: 2021-08-11 08:37:35
Data edycji: 2022-02-05 03:54:17
Ilość wyświetleń: 1005

Galeria

Galeria naszych zdjęć
Więcej informacji

Dzwonki

Rozkład dzwonków w Zespole Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie
Więcej informacji

Kalendarz

Programy i projekty

Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej