Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli w II semestrze w roku szkolnym 2023 / 2024

 

1.      Barszczyk Alicja wtorek 7.30 - 8.00 i środa 15.10 - 15.40

2.      Ciebiada Anna czwartek 15.10-16.10

3.      Dobrowolski Piotr piątek 15.10-16.10

4.     Dziedzicz-Smolny Katarzyna wtorek i piątek 7.35-8:05

5.     Frąckiewicz Andrzej wtorek 15.15-15.45

6.     Grabka Ewelina poniedziałek 15.10-16.10

7.     Hanszke Magdalena wtorek 15.15-15.45, środa 15.15-15.45 

8.     Iwaszkiewicz Maria wtorek 7.35-8.05 i czwartek 8.25-8.55.

9.     Jagiełło Witold poniedziałek 15.10-16.10

10.   Jankiewicz Magdalena środa 7.35 - 8.05 i 14.25 - 14.55

11.   Jaśkiewicz Magdalena piątek 14.30-15.30

12.   Jędrzejewska Izabela wtorek 13:00-14:00

13.   Kasprzykowski Łukasz środa i piątek 7.35-8.05

14.   Kopytek Katarzyna czwartek 19.00-20.00

15.   Krawczyk Robert co 2 tydzień czwartek 7.00-8.00 pierwszy i trzeci tydzień miesiąca

16.   Lipowski Filip środa 14.25-15.25

17.   Łomiński Krzysztof piątek 15.15-16.15

18.   Majzner Aneta czwartek 15.10-16.10

19.   Maryniak Anna środa 17.00-18.00 druga i czwarta środa miesiąca

20.   Mizler-Mikołajczyk Izabela niedziela 19:30-20:00

21.   Olejniczak Magdalena poniedziałek 15.15-16.15.

22.   Orlewski Andrzej wtorek 19:30 - 20:30

23.   Osicka Aleksandra piątek 13.00-14.00

24.   Ośkiewicz Jolanta wtorek 7.30-8.00 

25.   Pancerska Anna poniedziałek 15.10-16.10

26.   Piekarska Barbara poniedziałek i środa 7.30 - 8.00.

27.   Pokorska-Galowicz Beata wtorek 15.30-16.30

28.   Ruszczyński Jacek wtorek 15.10-16.10

29.   Rzepka Magdalena poniedziałek 15.15-16.15

30.   Salamon Anna czwartek 7.50-8.50

31.   Siniarski Jakub środa 20.00-21.00

32.   Skalski Sylwester czwartek 16.05 -17.05

33.   Sobczak Anna wtorek 7.05-8.05 

34.   Świątczak Kamil co 2 tydzień czwartek 7.00-8.00 pierwszy i trzeci tydzień miesiąca

35.   Świniarska Urszula wtorek 18.30-19.30

36.   Urban Przemysław wtorek 16.00- 17.00

37.   Wiktorek Przemysław środa i piątek 7.20-7.50

38.   Zawierucha Dorota wtorek 13:30-14:00, środa 13:30-14:00

39.   Zieliński Ireneusz wtorek 15:10-16:10

Data dodania: 2024-01-08 01:03:39
Data edycji: 2024-01-08 01:03:43
Ilość wyświetleń: 230

Galeria

Galeria naszych zdjęć
Więcej informacji

Dzwonki

Rozkład dzwonków w Zespole Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie
Więcej informacji

Kalendarz

Programy i projekty

Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej