Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Programy i projekty

PROGRAM PSYCHOLOGICZNO - TERAPEUTYCZNY ''Poznaj(my) się''

„POMOC PSYCHOLOGICZNA FUNDACJI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. 2024”
❤️❤️❤️ Miło nam poinformować, iż w wyniku konkursu w ramach programu „POMOC PSYCHOLOGICZNA FUNDACJI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. 2024” pozyskaliśmy środki (9.790 zł), które pozwolą nam zadbać o dobrostan psychofizyczny naszych uczniów oraz ich rodziców.??Zapraszamy chętnych uczniów oraz rodziców do udziału w intensywnych działaniach terapeutycznych w ramach projektu "Poznaj(my) się".??
Spotkania indywidualne z psycholożką p. Katarzyną Andrzejewską, specjalistką w dziedzinie psychologii rodziny, rozwoju, edukacji, surdopedagogiki i tyflopedagogiki będą odbywać się w gabinecie psychologa szkolnego. Czas spotkań zostanie indywidualnie ustalany z uczniami wymagającymi wsparcia. Oprócz cyklicznych konsultacji oraz spotkań terapeutycznych chcemy umożliwić uczniom dostęp do dyżuru psychologicznego w celu zapewnienia im wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Dostęp do konsultacji z psychologiem będą mieć także rodzice uczniów w celu wsparcia ich w procesie wychowawczym oraz odpowiedniego pokierowania w sytuacjach wymagających podjęcia dodatkowych odziaływań. Czas realizacji projektu 01.04. - 14 06.2024.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do p. Katarzyny Andrzejewskiej na dzienniku Vulcan lub do koordynatora projektu p. Anny Ciebiady.
Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach psychologicznych, które będą odbywać się na przestrzeni kwiecień-czerwiec. Zajęcia będą prowadzone przez szkolnego psychologa, Magdalenę Jaśkiewicz. Każdy tydzień to nowa grupa, licząca sobie 10 osób i mająca trzy godzinne warsztaty. Podczas warsztatów grupy będą się integrować, trenować swoje umiejętności emocjonalno-społeczne, wzmacniać swoją samoświadomość, a także poszerzać swoją psychoedukację w ramach oddziaływań profilaktycznych na przykład w odniesieniu do stanów depresyjnych. Nie czekaj - napisz do szkolnego psychologa już dzisiaj i buduj swoje zasoby psychiczne.
Data dodania: 2024-03-31 16:46:23
Data edycji: 2024-06-25 17:19:01
Ilość wyświetleń: 52

Galeria

Galeria naszych zdjęć
Więcej informacji

Dzwonki

Rozkład dzwonków w Zespole Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie
Więcej informacji

Kalendarz

Programy i projekty

Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej