Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Programy i projekty

Warsztaty z MEDIACJI z Fundacją Świętego Mikołaja

Warsztaty z MEDIACJI z Fundacją Świętego Mikołaja

Zakończyliśmy realizację projektu w ramach współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja "WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ O ROLI MEDIACJI I SPOSOBACH ROZWIĄZYWANIA
KONFLIKTÓW W SZKOLE'' w ZESPOLE SZKÓŁ MUNDUROWO - TECHNICZNYCH w Ostrowie".

Działanie zrealizowane zostało dzięki środkom pozyskanym od Fundacji Świętego Mikołaja. Warsztaty dla uczniów wszystkich klas poprowadziła pani mediator Mariola Mazurkiewicz - Rosłaniec z "CENTRUM MEDIACJI" FILIA I ODDZIAŁU POLSKIEGO CENTRUM MEDIACJI W WARSZAWIE.
Udział w warsztatach z Mediacji wzięli uczniowie wszystkich klas. Przeszkoleni zostali także rodzice oraz grono pedagogiczne. Uczestnicy warsztatów wzbogacili swoją wiedzę na temat sposobów rozwiązywania konfliktów na drodze mediacji. Poszerzyli swoją wiedzę dotyczącą form i sposobów rozwiązywania konfliktów za pośrednictwem mediatora. Podczas warsztatów z panią mediator uczestnicy warszatatów opanowali umiejętność rozwiązywania wszelkiego rodzaju konfliktów, zarówno na terenie szkoły pomiędzy uczniami, rodzicami a nauczycielami jak i poza szkołą w myśl zasad dobrej komunikacji. Dzięki udziałowi w warsztatach i w otwartej dyskusji uczestnicy przełamali bariery względem siebie, przestrzegając jednocześnie zasad tolerancji i szacunku dla drugiej osoby. Uczestniczący w warsztatach i prelekcji poszerzyli swoją wiedzę także odnośnie obowiązujących na terenie szkoły aktów prawnych mówiących o ewentualnych konsekwencjach zachowań agresywnych i przemocowych. O mediacji wiemy prawie wszystko:)

Data dodania: 2022-12-22 08:35:27
Data edycji: 2023-01-15 22:12:40
Ilość wyświetleń: 501

Galeria

Galeria naszych zdjęć
Więcej informacji

Dzwonki

Rozkład dzwonków w Zespole Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie
Więcej informacji

Kalendarz

Programy i projekty

Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej