Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Amelia Kostrzewa

Amelia Kostrzewa

Boks trenuję 4 lata w ŁKS ŁÓDŹ BOKS. Po roku trenowania mój trener Grzegorz Goliński namówił mnie na kickboxing. Od samego początku czułam, że to jest to co lubię, ale dopiero pierwszą walkę stoczyłam na macie 26 listopada 2020r. Od razu wygrałam dwukrotnie z dwukrotną Mistrzynią Polski. Lubię tą adrenalinę na macie czy ringu.

Teraz uczęszczam do ZSM-T w Ostrowie i mieszkam w internacie. Moi rodzice mnie bardzo wspierają w mojej pasji i przyjeżdżają dwa razy w tygodniu po mnie (wtorek/czwartek), od razu po lekcjach, żebym mogła pójść na dwa treningi pod rząd.

Wszystko zaczęło się od tego, że grupa pływacka w mojej szkole, do której uczęszczałam przez 6 lat rozpadła się. Próbowałam piłki ręcznej, nożnej a nawet unihokej. Jednak któregoś dnia Tata spytał się mnie czy chciałabym pójść do jego kolegi na boks. Poszłam i spodobało mi się.

Mam na swoim koncie wiele sukcesów, m.in.: udział w XVII ogólnopolskiej olimpiadzie młodzieży, na której zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski w boksie olimpijskim, czy w Mistrzostwach Polski w kickboxingu, gdzie zostałam Wicemistrzynią Polski.

Data dodania: 2022-02-05 02:39:53
Data edycji: 2022-02-05 02:41:10
Ilość wyświetleń: 629

Galeria

Galeria naszych zdjęć
Więcej informacji

Dzwonki

Rozkład dzwonków w Zespole Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie
Więcej informacji

Kalendarz

Programy i projekty

Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej