„CYBER – MUNDURÓWKA 2 - zajęcia z języka polskiego
Zajęcia z języka polskiego w ramach „CYBER – MUNDURÓWKA 2 - kompleksowy program kształtowania i rozwijania kompetencji kluczowych w Zespole Szkół Mundurowo - Technicznych im. Armii Krajowej w Ostrowie"
Otrzymaliśmy dofinansowanie z Funduszu Unii Europejskiej w kwocie 418 443,77 zł.
W ramach projektu odbywają się zajęcia z języka polskiego z Panią Beatą Pokorską - Galowicz.
Celem zajęć jest poprawa umiejętności językowych uczniów, wyrównanie poziomu i rozwinięcie ich kompetencji w zakresie języka polskiego.
Pracując nad różnymi aspektami j. polskiego, takimi jak czytanie, pisanie, rozumienie tekstu czy komunikacja, uczniowie niwelują deficyty oraz będą mają szansę rozwijać się i osiągać lepsze wyniki w tym przedmiocie.
Zajęcia dla uczniów klas IV są okazją do powtórzenia treści i poszerzeniu wiedzy z zakresu gramatyki, ortografii itp., co pozytywnie może zaowocować na egzaminie maturalnym.
Szkolimy uczniów z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, fizyki, chemii, geografii oraz kreatywności!
Projekt skierowany jest do uczniów oraz nauczycieli ZSM-T w Ostrowie!
Celem projektu jest podniesienie jakości i unowocześnienie edukacji:
- podniesienie kompetencji kluczowych oraz wzrost szans edukacyjnych, dzięki realizacji zajęć dodatkowych;
- podniesienie kompetencji lub kwalifikacji nauczycieli dzięki realizacji szkoleń, kursów i studiów podyplomowych;
- wyposażenie szkoły w sprzęt i pomoce dydaktyczne TIK do realizacji zajęć dodatkowych.