Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadeci klasy III już po egzaminach. Gratulujemy

Kadeci klasy III już po egzaminach. Gratulujemy
W dniach 13 i 15.kwietnia kadeci III Edycji "Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych" złożyli końcowe egzaminy ze szkolenia teoretycznego i praktycznego. Egzamin teoretyczny został przeprowadzony w Zespole Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie, natomiast egzamin praktyczny w 1.Dywizjonie Lotniczym w Leźnicy Wielkiej. Oba egzaminy przeprowadzono w reżimie sanitarnym. Pomimo sytuacji pandemicznej w kraju i obostrzeniach z niej wynikających udało się zrealizować program szkolenia w uzgodnionej z Biurem ds. Zostań Żołnierzem RP formie.
Pomimo, że zajęcia powinny zakończyć się w styczniu, szkolenie teoretyczne było prowadzone do ostatniej chwili. Ten czas poświecono na powtórzenie materiału oraz doskonalenie umiejętności przydatnych na egzaminie praktycznym. Kadeci spisali się na medal. Ocena 4.67 z egzaminu kończącego naukę EW była dla wszystkich nagrodą.
Szczególne podziękowania kieruję do Dowódcy 1.Dywizjonu Lotniczego Pana ppłk pil. Mirosława Guzdka, który wspierał nas przez cały okres III Edycji w naszych działaniach. Słowa podziękowania kieruję również do Dowódcy Kompanii Dowodzenia kpt. Waldemara Mazura i st. chor. sztab. Macieja Krzyżanowskiego i wszystkich instruktorów prowadzących zajęcia za kawał dobrej żołnierskiej roboty. Efektem ich wysiłku jest zadeklarowana chęć uczestniczenia w Skróconej Służbie Przygotowawczej 13 kadetów. Dziękuje Wam Kadeci za zaangażowanie i wywiązanie się z obowiązku bycia kadetem Klasy wojskowej. Do zobaczenia się w jednostkach.
Data dodania: 2021-04-19 02:02:32
Data edycji: 2021-04-21 02:03:49
Ilość wyświetleń: 73

Galeria

Galeria naszych zdjęć
Więcej informacji

Dzwonki

Rozkład dzwonków w Zespole Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie
Więcej informacji

Kalendarz

Programy i projekty

Więcej informacji
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook